۰۶ مرداد

متخصص زنان خوب در شمال تهران

متخصص زنان خوب در شمال تهران

نیازهای بهداشتی زنان در مراحل مختلف زندگی متفاوت است و دچار تغییراتی می شود. ممکن است نیاز به تعدادی از پزشکان مختلف برای نیازهای مختلف داشته باشند. این نیاز ها در هر برهه از زندگی متفاوت است . مثلا در دوره بعد از بلوغ نیاز به آموزش برای بهداشت فردی و بررسی علائم غیرطبیعی مانند قاعدگی نامنظم ، در دوران جوانی نیاز به چکاپ های دوره ای برای بررسی سلامت رحم و بیماری های مقاربتی ، در دوره میانسالی و یائسگی بررسی از نظر وجود تومور یا سرطان در رحم از جمله نیازهای زنان در سنین مختلف می باشد . بنابراین هر خانمی نیاز به مراجعه به پزشک متخصص زنان دارد و تنها در زمان بروز بیماری نیاز به پزشک ندارید بلکه برای آموزش و بررسی دوره ای باید به پزشک مراجعه کنید . در ادامه به طور مفصل به این موضوع می پردازیم.

متخصص-زنان-خوب-در-تهران

متخصص-زنان-خوب-در-تهران

از دکتر زنان خود چه سوالاتی بپرسیم ؟

سوالاتی که می توانید از پزشک خود بپرسید شامل موارد ذیل است :

  • برای بهبود سلامت کلی بدن چه کاری میتوانم انجام دهم؟
  • آیا من در خانواده در معرض بیماری خاصی هستم( به دلیل سابقه خانوادگی )؟
  • من در معرض خطر بالای بیماری های مزمن هستم؟
  • چه تست های غربالگری برای این سال نیاز دارم؟
  • چه آزمایشاتی در سال آینده نیاز دارم؟
  • آیا من باید برای پیشگیری از برخی بیماری های زنان واکسن تزریق کنم؟آیا آنتی بیوتیک ها برای درمان همه عفونت لازم است؟
 جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر اعظم مهدوی متخصص زنان و فلوشیپ لاپاراسکوپی و نازازیی از فرانسه  با شماره های ۲۲۷۴۲۲۶۳ – ۲۲۷۰۶۳۷۰ تماس بگیرید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

اولین زمان مراجعه به متخصص زنان خوب در تهران

زنان جوان برای اولین بار باید از سن ۱۳ تا ۱۵ برای سلامتی باروری خود به متخصص زنان مراجعه کنند. این چکاپ ها به صورت سالانه یا در صورت نیاز بعد از آن می باشد.پزشک شما ممکن است آزمایش پاپ اسمیر یا لگن را انجام دهد، و همچنین هر آزمایش دیگری که شما نیاز دارید. زنان جوان تا سن ۲۱ سالگی به پاپ اسمیر نیاز ندارند. اولین بازدید برای سلامت باروری اغلب برای ارزیابی سلامت کلی شما و پاسخ به سوالات در مورد تغییرات بدن است.

مراجعه به دکتر زنان خوب برای بارداری و زایمان

متخصص زنان و زایمان پزشک متخصص بارداری و زایمان است. اکثر متخصص زنان و زایمان نیز متخصص زنان هستند. برخی از متخصص زنان و زایمان مراقبت های پزشکی را برای زنان باردار ارائه می دهند.متخصص شما را از کل پروسه بارداری راهنمایی می کند. آنها همچنین به شما در مدیریت عوارض حاملگی کمک خواهند کرد.

سخن آخر : سالم زندگی کن

یک متخصص زنان خوب به شما از طریق آموزش و ارائه اطلاعاتی درباره بهداشت فردی به شما در داشتن زندگی سالم کمک  می کند. شما هم اطمینان حاصل کنید که سوالات خود به درستی بپرسید و از پرسیدن خجالت نکشید. اطلاعات خود را درمورد بیماری های زنان افزایش دهید و در صورت مشاهده علائم غیر طبیعی به پزشک خود مراجعه کنید . چکاپ های دوره ای خود را انجام دهید تا در صورت وجود مشکل آن را به موقع درمان کنید .

 

 

پاسخ

هفده − 12 =