بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی

دکتر زنان  خوب برای لاپاراسکوپی کیست ؟  افرادی که نیاز به لاپاراسکوپی دارند به طور حتم به دنبال  بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی هستند .  از آنجا که لاپاراسکوپی نیاز به تخصص و  تجربه کافی دارد  پس باید در انتخاب پزشک خود دقت کافی داشته باشید . اما چگونه می توان یک متخصص لاپاراسکوپی خوب را  تشخیص داد ؟ اگر شما هم نیاز به لاپاراسکوپی دارید و  نمی دانید  لاپاراسکوپی را نزد کدام پزشک انجام دهید  توصیه می شود ادامه مطلب را مطاللعه کنید .

 بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی

برای انتخاب  یک متخصص لاپاراسکوپی خوب و با تجربه لازم است  تا ملاک هایی را در نظر داشته باشید .  توجه  به  تخصص پزشک  از ملاک های اصلی است، لاپاراسکوپی بسیار حساس است  و  لازم است تا حتما توسط یک فرد متخصص که  تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارد انجام شود.  دکتر  اعظم السادات مهدوی یکی از بهترین متخصصین لاپاراسکوپی در تهران هستند که در این زمینه  تجربه بسیار بالایی دارند .

پرس و جو از بیمارانی  که تجربه  انجام لاپاراسکوپی داشته اند ، یکی دیگر از راه های شناخت متخصص لاپاراسکوپی است . شما می توانید با بیماران حاضر در مطب و یا بیمارستان  صحبت کنید و از میزان رضایت  آن ها  بعد از لاپاراسکوپی اطلاع  پیدا کنید .  دکتر اعظم السادالت مهدوی  همیشه سعی بر این داشته اند  تا  هر گونه عمل جراحی  را به گونه ای برای بیمار  انجام دهند تا  حداکثر رضایت بعد  از عمل جراحی ، خصوصا درمانی را داشته باشند .

دکتر مهدوی یکی از مدرسین آموزش جراحی لاپاراسکوپی زنان می باشد و با درمان چندین هزار بیمار درخصوص لاپاراسکوپی خارج کردن رحم (هیستروکتومی) ، لاپاراسکوپی خارج کردن میوم (میومکتومی) و دیگر جراحی های لاپاراسکوپی ( کیست تخمدان، آندومتریوز پیشرفته، رفع چسبندگی برای بهبود نازایی، سرطان های زنان و..) قدم بزرگی در درمان بیماران با روش کم تهاجمی برداشته است.

مراکز لاپاراسکوپی در تهران

خیلی از افراد از مراکزی که در آن ها لاپاراسکوپی انجام می شود اطلاعی ندارند و هنگام مراجعه به  پزشک در این باره سوال می پرسند .  ما به شما توصیه می کنیم  که برای  لاپاراسکوپی تنها به یک متخصص زنان اکتفا نکنید، فردی که لاپاراسکوپی را انجام می دهد  باید ازتخصص و تجربه بالایی برخوردار باشد . بعد از انتخاب یک دکتر خوب برای لاپاراسکوپی، شما را در باره محل انجام و  معرفی مراکز  لاپاراسکوپی راهنمایی می کند .

متخصص زنان در زعفرانیه
متخصص زنان در زعفرانیه

جراحی لاپاراسکوپی

همانطور که در مقالات پیشین هم گفته شده است، لاپارسکوپی یک نوع عمل جراحی است  که در طی آن  یک لوله  باریک که  همراه با دوربین و نور است  از طریق  سوراخ هایی که در شکم ایجاد شده است  به درون راه پیدا می کند . این لوله باریک این امکان را فراهم می سازد که متخصص لاپاراسکوپی با  کمک  تصویری که از دوربین به عنوان خروجی نمایش داده می شود عمل جراحی را انجام دهد . این عمل جراحی مزیت های بسیاری، از جمله کوتاه بودن دوره نقاهت ، نسبت به عمل جراحی باز دارد  .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر اعظم مهدوی متخصص زنان و فلوشیپ لاپاراسکوپی با شماره های 22742263 – 22706370 تماس بگیرید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

خلاصه مطلب

در آخر این مطلب می توانیم به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم که  جراحی لاپاراسکوپی یک جراحی بسیار حساس است  که  تخصص  پزشک را می طلبد ،  حتما لازم است تا پزشک تخصص  کافی در زمینه جراحی لاپاراسکوپی داشته باشد  تا بتواند نتایج موفقیت آمیزی را برای بیمار داشته باشد .  شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر اعظم السادات مهدوی  جراح زنان وزايمان فلوشيپ(فوق تخصصي)نازايي ولاپاراسكوپي پيشرفته ازفرانسه تجربه یک لاپاراسکوپی  ایمن و موفقیت آمیز را داشته باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر اعظم السادات مهدوی ، جراح و متخصص زنان و زایمان