متخصص زنان در زعفرانیه

 بهترین متخصص زنان چه کسی است ؟ نیاز به مراجعه به پزشک  خصوصا در حوزه زنان بیشتر است . بانوان به دلایل مختلفی نیاز دارند تا به یک پزشک خوب و با تجربه مراجعه کنند، اما چگونه می توان از  انتخاب خود مطمئن بود؟ چه راه هایی وجود دارد تا بتوانیم یک متخصص زنان ماهر و  با تجربه انتخاب کنیم ؟ آیا توجه به محدوده محل زندگی در این  انتخاب تاثیر گذار است ؟ در ادامه این مطلب  به بررسی راه های انتخاب  یک متخصص زنان می پردازیم .

تاثیر محدوده محل زندگی در انتخاب متخصص زنان

مسافت های طولانی، ترافیک های سنگین، مشکلات مربوط به حمل و نقل همگی می توانند در رفت و آمد و مراجعه به پزشک اختلال ایجاد کنند،  پس لازم است به این امر توجه داشته باشید، بهتر است تا جای ممکن پزشکی که انتخاب می کنید در محدوده محل زندگی  خود باشد ، تا مشکلاتی از این قبیل نداشته باشید .
اما گاهی  شما برای درمان نیازمند این هستید متخصص زنانی که انتخاب می کنید  در زمینه خاصی  مثل انجام لاپاراسکوپی با تجربه باشد در این موارد  توجه به مسافت  و ترافیک بی مورد است .  موارد بسیاری دیده شده است که  بانوان از مسافت های خیلی  دور به دکتر اعظم السادات مهدوی  برای درمان مراجعه می کنند .

متخصص زنان در زعفرانیه
متخصص زنان در زعفرانیه

ملاک های مود توجه در انتخاب متخصص زنان

توجه به  تخصص یک پزشک ، داشتن تخصص کافی در نحوه و طول درمان بیمار، بسیار تاثیر گذار است پس توجه داشته باشید  پزشکی که انتخاب می کنید از تجربه و تخصص بالایی بر خوردار باشد .

منش و رفتار یک پزشک نیز مورد دیگری است که  نیاز به توجه دارد،  رفتار مناسب  با بیمار سبب می شود که بیمار اعتماد کافی به پزشک  داشته باشد و در رابطه با  تمام  علائم خود با پزشک مشورت کند . دکتر اعظم السادات مهدوی متخصص زنان  در محدوده زعفرانیه هستند که  سعی بر این دارند با منش و اخلاق خوب بهترین راه تشخیص و درمان را انجام دهند .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر اعظم مهدوی متخصص زنان و فلوشیپ لاپاراسکوپی با شماره های 22742263 – 22706370 تماس بگیرید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

محدوده محل زندگی  نیز از مواردی است که قبلا هم به آن اشاره شد،  انتخاب پزشک در محدوده محل زندگی می تواند  از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند . مراجعین به دکتر اعظم السادات مهدوی  از بسیاری از نقاط مختلف کشور هستند، تخصص و تجربه بالای این پزشک مانع  از توجه به ملاک  مسافت  در بیماران شده است .

دکتر اعظم اسادات مهدوی یکی از مدرسین آموزش جراحی لاپاراسکوپی زنان می باشد و با درمان چندین هزار بیمار درخصوص لاپاراسکوپی خارج کردن رحم (هیستروکتومی) ، لاپاراسکوپی خارج کردن میوم (میومکتومی) و دیگر جراحی های لاپاراسکوپی ( کیست تخمدان، آندومتریوز پیشرفته، رفع چسبندگی برای بهبود نازایی، سرطان های زنان و..) قدم بزرگی در درمان بیماران با روش کم تهاجمی برداشته است.

او ارتباط خود را با بهترین مراکز اندومتریوز در دنیا حفظ کرده است و با به کارگیری آخرین روشها توانسته در تشخیص و درمان این بیماران بخصوص از طریق لاپاراسکوپی موثر باشد. بدین دلیل بسیاری از بیماران اندومتریوز به وی ارجاع داده می شوند . همچنین در زمینه درمان نازایی و انجام سيكلهای IVF و IUI توانسته کمک های فراوانی در جهت بهبود مشکلات این بیماران انجام دهد. از آنجایی که اندومتریوز یکی از علل مهم نازایی می باشد با توجه به تجربه ايشان در این زمینه موفقیت های زیادی در درمان این دسته از خانم های نابارور داشته است. ایشان با حضورفعال در اعمال جراحي لاپاراسكوپی زنان در بيمارستانهای دانشگاه علوم پزشكي ايران وتهران در آموزش اين رشته به علاقمندان تلاش ميكند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دکتر اعظم السادات مهدوی به آدرس  زیر مراجعه کنید : ایران – تهران – خ ولیعصر – سه راه زعفرانیه – ساختمان پزشکان زعفرانیه – طبقه 2 – واحد 25

با تشکر مدیریت سایت دکتر اعظم السادات مهدوی