شماره تماس

۰۲۱ - ۲۲۷۴۲۲۶۳

نشانی

ایران - تهران - خ ولیعصر سه راه زعفرانیه - ساختمان پزشکان زعفرانیه - طبقه ۲ - واحد ۱۰

دکتر اعظم السادات مهدوی » لاپاراسکوپی » هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم
۳ دقیقه
هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم

هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم

آنچه می خوانید...

لاپاراسکوپی رحم  یکی از روش های جراحی است که امروزه بسیار کاربرد دارد ، این رش درمان در حوزه های مختلف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد . از آنجا که در رابطه با لاپاراسکوپی ،مزیت ها و عوارض آن از دکتر مهدوی متخصص زنان سوالات بسیاری می گردد ، در ادامه  به بررسی لاپاراسکوپی و هزینه عمل لاپاراسکوپی  می پردازیم .

لاپاراسکوپی یک عمل نیست بلکه یک روش عمل کردن است  ، که از طریق یک  لنز یک سانتی و چند ابزار ۵ میلی متری بدون اینکه وارد شکم  شود و نیاز به باز کردن شکم داشته باشد ، کلیه عمل های جراحی های شکم و ناحیه لگن را می توان با کمک آن انجام دهیم . در حقیقت  با استفاده عمل لاپاراسکوپی متخصص زنان می تواند بدون  باز کردن شکم ،عمل های جراحی همچون  برداشتن رحم ، برداشتن توده های رحمی ،کیست ها ،فیبروم ها ، باز کردن چسبندگی ها  و به خصوص  بیماری آندومتریوز که  همراه با کیست ، چسبندگی و درد همراه است  ، بسیار کمک کننده است .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر اعظم مهدوی متخصص زنان و فلوشیپ لاپاراسکوپی با شماره های ۲۲۷۴۲۲۶۳ – ۲۲۷۰۶۳۷۰ تماس بگیرید برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

هدف از جراحی لاپاراسکوپی این است که با کمترین دسترسی  بتوانیم به عضو هدف برسیم  و با ارسال لنز به حفره های داخل شکمی دسترسی را برای جراح ایجاد کنیم .

نقش لاپاراسکوپی در تشخیص بیماری ها

لاپاراسکوپی در تشخیص بیماری ها بسیار کمک کننده است ،  از جمله مواردی همچون ، تشخیص علل ناباروری  در شرایطی که هیچ علتی برای علت ناباروری  شناخته نشده است  ، لاپاراسکوپی می تواند کمک کننده باشد . لاپاراسکوپی نسبت به سایر روش های سنتی  از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد .

مزایای  لاپاراسکوپی

فرد در طی این روش درمان درد کمتری  نسبت به سایر  روش ها دارد

دوره نقاهت بیمار به نسبت کوتاه تر است

احتمال بروز چسبندگی بعد از درمان به نسبت کمتر است

همچنین از انجایی که در طی این روش پوست بیمار دچار آسیب نمی گردد ، از نظر زیبایی  هم مورد توجه قرار دارد .

یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که  قبل از انجام لاپاراسکوپی ، در انتخاب متخصص خود توجه داشته باشید . سعی کنید متخصصی انتخاب کنید  که در زمینه انجام لاپاراسکوپی از  تجربه کافی برخوردار باشد  دکتر اعظم السادات مهدوی در زمینه انجام  لاپاراسکوپی از تجربه و البته تخصص کافی برخوردار هستند شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  به قسمت تماس  مراجعه کنید .

هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم
هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم

هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم

هزینه نیز امری مهم است که متاسفانه گاهی ملاک اصلی فرد در انتخاب جراح مقرار ی گردد . این هزینه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد ، از جمله تخصص و تجربه  یک جراح ،  نوع عمل جراحی ، ابزار ها و تجهیزاتی که در طی جراحی مورد استفاده قرار می گیرد .  بهتر است برای اطلاع بیشتر در رابطه با هزینه عمل لاپاراسکوپی رحم با  پزشک خود  مشورت کنید .

دکتر اعظم السادات مهدوی

دکتر اعظم السادات مهدوی

متخصص زنان، زایمان و نازایی ، جراح زیبایی زنان درسابقه كاري ايشان خدماتي مانند مدرس مركز اندومتريوز ابن سينا براي آموزش جراحي لاپاراسكوپي اندومتريوز ومسئول آموزش لاپاراسكوپي دربيمارستان ميلاد تهران ديده مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.