شماره تماس

۰۲۱ - ۲۲۷۴۲۲۶۳

نشانی

ایران - تهران - خ ولیعصر سه راه زعفرانیه - ساختمان پزشکان زعفرانیه - طبقه ۲ - واحد ۱۰

دکتر اعظم السادات مهدوی

جراح زنان و زایمان فلوشیپ (فوق تخصصی) نازایی و لاپاراسکوپی پیشرفته از فرانسه

مشاوره با دکتر اعظم مهدوی

دکتر مهدوی یکی از مدرسین آموزش جراحی لاپاراسکوپی زنان می باشد و با درمان چندین هزار بیمار درخصوص لاپاراسکوپی خارج کردن رحم (هیستروکتومی) ، لاپاراسکوپی خارج کردن میوم (میومکتومی) و دیگر جراحی های لاپاراسکوپی ( کیست تخمدان، آندومتریوز پیشرفته، رفع چسبندگی برای بهبود نازایی، سرطان های زنان و..) قدم بزرگی در درمان بیماران با روش کم تهاجمی برداشته است.
او ارتباط خود را با بهترین مراکز اندومتریوز در دنیا حفظ کرده است و با به کارگیری آخرین روشها توانسته در تشخیص و درمان این بیماران بخصوص از طریق لاپاراسکوپی موثر باشد. بدین دلیل بسیاری از بیماران اندومتریوز به وی ارجاع داده می شوند . دکتر مهدوی در زمینه درمان نازایی و انجام سیکلهای IVF و IUI توانسته کمک ها ی فراوانی در جهت بهبود مشکلات این بیماران انجام دهد. از آنجایی که اندومتریوز یکی از علل مهم نازایی می باشد با توجه به تجربه ایشان در این زمینه موفقیت های زیادی در درمان این دسته از خانم های نابارور داشته است.

وی یکی از اعضای فعال کنگره های بین المللی وکنفرانسهای داخلی برای ترویج علم لاپاراسکوپی زنان میباشندودر این زمینه مقالات زیادی ارائه کرده است، همچنین ایشان یکی از مدرسین ومتخصصین مرکز آموزش جراحی لاپاراسکوپی دانشگاه تهران می باشد وتوانسته است دهها کارگاه آموزش جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته برای متخصصین زنان برگزار کند.

دکترمهدوی با حضورفعال در اعمال جراحی لاپاراسکوپی زنان در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی ایران وتهران در آموزش این رشته به علاقمندان تلاش میکند.

درسابقه کاری ایشان خدماتی مانند مدرس مرکز اندومتریوز ابن سینا برای آموزش جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز ومسئول آموزش لاپاراسکوپی دربیمارستان میلاد تهران دیده می شود.

وی برای بالابردن سطح علمی خود پس از فارغ التحصیلی ازدانشگاه تهران وکسب تخصص زنان در دانشگاه شهید بهشتی به فرانسه رفت تا تمامی علوم رادر این زمینه فراگیرد.درکشورفرانسه بین سالهای ٧٧-٨١دربیمارستانPort Royal Cochinدانشگاه پاریس۵نزد پروفسورDeubissonوCharponکه از بنیانگذاران لاپاراسکوپی زنان دردنیا می باشد دوره فلوشیپی جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته راگذراند وسپس درهمان دانشگاه در بخش نازایی پروفسورZorn دوره نازایی وIVF رابا موفقیت به پایان رسانید. پس از باز گشت به کشور ازسال٨١تاکنون مشغول خدمت به بیماران عزیز در زمینه نازایی وجراحی لاپاراسکوپی می باشد.

برخی ازمدارک