شماره تماس

۰۲۱ - ۲۲۷۴۲۲۶۳

نشانی

ایران - تهران - خ ولیعصر سه راه زعفرانیه - ساختمان پزشکان زعفرانیه - طبقه ۲ - واحد ۱۰

دکتر اعظم السادات مهدوی / لاپاراسکوپی / هزینه لاپاراسکوپی اندومتریوز
۵ دقیقه
هزینه جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز

هزینه لاپاراسکوپی اندومتریوز

آنچه می خوانید...
هزینه لاپاراسکوپی اندومتریوز

عوامل تعیین کننده در هزینه جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز

محل انجام جراحی

در صورتی که قصد دارید جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز را یک پزشک مشهور و متبحر انجام دهد، باید بگوییم که این جراحی یک عمل پرهزینه برای شما خواهد بود. پزشکان باتجربه و مشهور به دلیل داشتن حجم بالای مراجعه‌کننده و کندی روند نوبت‌ددهی، هزینه بالاتری را برای بیماران در نظر می‌گیرند. البته در برخی موارد پزشکان زبده‌ای نیز وجود دارند که با توجه به نوع عمل هزینه مورد نظر را دریافت می‌کنند.

آیا با بیمه هزینه جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز را تقبل می کند؟

سوالات متداول

مبلغ پرداختی بیمه تکمیلی برای لاپاراسکوپی چقدر است؟

به‌طور کلی پرداخت هزینه جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز توسط بیمه طبق قواعد و ضوابط خاصی صورت می‌گیرد. در صورت تقبل هزینه جراحی توسط بیمه تکمیلی، باید مبلغ کامل پرداختی و سایر موارد دیگر را به‌طور کامل مورد ارزیابی قرار گیرد.

هزینه عمل لاپاراسکوپی چقدر است؟ 

هزینه عمل لاپاراسکوپی را عوامل مختلفی همچون شدت اختلال، میزان تجهیزات بکارگرفته شده، دستمزد جراح، هزینه فرآیند بیهوشی و تعداد جلسات درمانی بر میزان قیمت عمل لاپاراسکوپی اندومتریوز نیز نقش بسیاری خواهد داشت.

آیا بیمه تکمیلی هزینه لاپاراسکوپی را می‌دهد؟ 

بیمه تکمیلی یک بیمه نامه با بیشترین مزایای ممکن است و از آن در شرایط مختلفی استفاده می‌شود. در پاسخ به این پرسش باید گفت که با بیمه تکمیلی می‌توان هزینه لاپاراسکوپی را انجام داد. به‌طور کلی تقبل هزینه بیمه توسط تکمیلی به‌صورت درصدی است و شما می‌توانید با اطلاع از آن نسبت به دریافت نوبت برای تعیین وقت مشاوره تخصصی اقدام کنید.

آیا هزینه لاپاراسکوپی در همه بیمارستان‌ها یکسان است؟

گروهی از افراد گمان می‌کنند که هزینه جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز در تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی یکسان است. به‌طور کلی بیمارستان‌های دولتی هزینه کمتری را برای انجام این جراحی دریافت می‌کنند و از پوشش‌دهی بیمه تامین اجتماعی برخوردار هستند اما بیمارستان‌های خصوصی و کلینیک‌های اختصاصی، معمولا هزینه بیشتری برای این جراحی در نظر می‌گیرند.

چگونه مطمئن شوم که بیمه درصدی از هزینه لاپاراسکوپی را قبول می‌کند؟

شما می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه رسمی مرکز بیمه خود و یا مراجعه حضوری ی به یکی از شعب بیمه مربوطه در خصوص درصد پوشش‌دهی هزینه‌های درمانی و نحوه پرداخت آن اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

نتیجه گیری

عکس دکتر مهدوی1

دکتر اعظم السادات مهدوی

متخصص زنان، زایمان و نازایی ، جراح زیبایی زنان درسابقه كاري ايشان خدماتي مانند مدرس مركز اندومتريوز ابن سينا براي آموزش جراحي لاپاراسكوپي اندومتريوز ومسئول آموزش لاپاراسكوپي دربيمارستان ميلاد تهران ديده مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *